Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Ukryj komunikat

Poznaj najbardziej aktywnych
Parlamentarzystów w obszarze zdrowia

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Fundacja Wygrajmy Zdrowie: +48 22 658 23 61

Aktualności

Lorem ipsum sit amen lorem

16 12/2016

Ranking Liderów Zdrowia 2016 ogłoszony!

Zapraszamy do zapoznania się z rankingiem najbardziej aktywnych Parlamentarzystów w ochronie zdrowia w roku 2016.

czytaj więcej
06 12/2016

AKADEMIA LIDERÓW ZDROWIA - Podsumowanie roku Warszawa 14.12.16

Fundacja Wygrajmy Zdrowie, organizator akcji społecznej Liderzy Zdrowia, zapraszają na spotkanie podsumowujące tegoroczną edycję Akademii Liderów Zdrowia pt. „Profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów w województwie mazowieckim” dotyczącą problematyki związanej z wdrażaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapii w leczeniu onkologicznym.

czytaj więcej
09 11/2016

AKADEMIA LIDERÓW ZDROWIA - DEBATA W SZCZECINIE 29.011.16

Fundacja Wygrajmy Zdrowie, organizator akcji społecznej Liderzy Zdrowia, zapraszają na debatę ekspercką Akademii Liderów Zdrowia pt. „Profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów w województwie zachodniopomorskim” dotyczącą problematyki związanej z wdrażaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapii w leczeniu onkologicznym.

czytaj więcej
01 09/2016

NTM w Parlamencie

W ostatnim czasie polscy parlamentarzyści skierowali do Ministra Zdrowia szereg interpelacji w sprawie pacjentów z problemem nietrzymania moczu (NTM).

czytaj więcej