Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.
Ukryj komunikat

Poznaj najbardziej aktywnych
Parlamentarzystów w obszarze zdrowia

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Fundacja Wygrajmy Zdrowie: +48 22 658 23 61

Aktualności

Lorem ipsum sit amen lorem

09 11/2016

AKADEMIA LIDERÓW ZDROWIA - DEBATA W SZCZECINIE 29.011.16

Fundacja Wygrajmy Zdrowie, organizator akcji społecznej Liderzy Zdrowia, zapraszają na debatę ekspercką Akademii Liderów Zdrowia pt. „Profilaktyka, diagnostyka i leczenie nowotworów w  województwie zachodniopomorskim” dotyczącą problematyki związanej z wdrażaniem nowoczesnych metod diagnostycznych i terapii w leczeniu onkologicznym.

Debata odbędzie się w dniu 29 listopada br. w godzinach 11:00–14:00, w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie.

Będzie to kolejna z cyklu debat realizowanych w ramach kampanii pn. LIDERZY ZDROWIA. Spotkania eksperckie mają charakter regionalny, a dedykowane są przedstawicielom organizacji pacjenckich, lokalnym parlamentarzystom, przedstawicielom samorządów i jednostek zajmujących się ochroną zdrowia, członkom Okręgowych Izb Lekarskich i Pielęgniarskich, konsultantom wojewódzkimi ds. onkologii, dyrektorom i ordynatorom regionalnych szpitali onkologicznych oraz wojewódzkich oddziałów NFZ.

Celem spotkania jest ocena sytuacji w zakresie diagnostyki i leczenia nowotworów w województwie, analiza potrzeb pacjentów oraz wspólne poszukiwanie rozwiązań najpilniejszych problemów.

 

wróć